0$0.00

Eritellimuste tingimused

 

KARAMELLKIDSI ERITELLIMUSTINGIMUSED 

Karamellkids on eetilistele ja praktilistele lastekaupadele keskendunud veebipood. mis on loodud sooviga luua üks tore ja kliendisõbralik koht. kust alati leiduks parima kvaliteediga eetiliselt toodetud ja praktilisi lasteriideid ja aksessuaare. Anname endast parima, et meie toodete valik oleks võimalikult lai ja mitmekesine, kuid alles ise lapsekingades veebipoena. on meie võimalused piiratud. Nii korraldame aeg-ajalt. peamiselt hooaegade vahetumise eel teatud kaubamärkide toodete ettetellimise kampaaniaid, et tulla vastu meie heade klientide soovidele.

Järgnevas osas kirjeldame meie eritellimuste kampaaniate tingimusi.

1. Eritellimuste kampaaniatest teavitame reeglina Karamellkidsi veebipoe. FB-lehe ja uudiskirja vahendusel. Kampaania teavituses on muuhulgas ära toodud tellimuste vastuvõtmise ning tasumise tähtpäev ja eeldatav kaupade saabumine aeg meieni.

2. Tavaliselt on tooteid võimalik tellida kogu vastava tootja kataloogi ulatuses, kui kampaania teavituses ei ole märgitud teisiti.

3. Reeglina kehtib eritellimustele soodustus kampaania teavituses märgitud ulatuses.

4. Kampaania teavituses on ära toodud juhised (viide lingile või albumile), mil moel on võimalik ettetellitavad toodete valiku ja kirjeldusega tutvuda.

5. Huvipakkuvate toodete leidumisel. palume saata meile hinnapäring (juhul, kui avaldatud toodete kataloogis pole hindu ära toodud) või tellimuse soov koos tooteandmetega e-kirja teel info@karamellkids.eu. (e-kirja teel tellimuse vormistamine) või vormista tellimus e-poe.

6. Tellimushuvi kättesaamisel kontrollime võimalusel toodete saadavust ning saadame vastusena hinnainfo.

7. E-kirja teel tellimuse vormistamisel meie hinnapakkumisega nõustumisel, palume saata meile kontaktandmed tellimuskinnituse vormistamiseks.

8. Tellimus jõustub ettemaksu õigeaegsel laekumisel, misjärel edastame/vormistame vastavate toodete tellimuse tootjalt. Seega kuna meiepoolne tellimus tootjale on siduv, jätame endale õiguse jätta kliendi poolt tühistatud kuid täitmata eritellimuste eest tasutud ettemaksu tellijale tagastamata,

9. Kuigi me anname endast parima, et kampaania teavituses osundada kaupade saabumise võimalikult täpsele ajahetkele, ei saa me siiski kontrollida tootjapoolseid viivitusi ega seetõttu lugeda saabumise hetke enda jaoks siduvaks. Sellest hoolimata, kui kaupade saabumine viibib enam kui 4 nädalat kampaania teavituses märgitud saabumise tähtajast, tühistame tellija soovil tema tellimuse ning tagastame ettemaksu.

10. Toodete saabumisel võtame tellijaga ühendust tellimuse lõpuosa tasumiseks

11. Palun pea meeles, et saame eritellimusel hangitud tooteid võimaldad tagastada vaid tootedefekti korral.

Küsimuste korral vastame neile hea meelega info@karamellkids.eu.