0$0.00

Maksetingimused

 

Ostu eest on Teil võimalik tasuda järgnevatel viisidel:

 

Swedbank ja Luminori pangalink

Valides selle makseviisi, suunatakse Sind edasi Sinu Swedbanki või Luminori internetipanka. Pärast internetipanka sisse logimist avaneb Sulle eeltäidetud maksekorraldus, mida kinnitades saad oma tellimuse eest tasuda. 


Teised pangalingid

Tellimuse eest on võimalik tasuda kõigi Maksekeskuse kaudu ka kõigi teiste Eesti pangalinkidega. Tasumine toimub väljaspool E-poodi turvalises maksekeskkonnas, mida vahendab Maksekeskus AS. Valides soovitud pangalingi, avaneb Sulle Maksekeskuse kaudu eeltäidetud maksekorraldus, mida kinnitades saad oma tellimuse eest tasuda.

 

Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaart

Kaardimakse toimub Maksekeskuse vahendatud turvalises maksekeskkonnas. Valides kaardimakse avaneb Sulle Maksekeskuse kaudu eeltäidetud maksekorraldus, mida kinnitades saad oma tellimuse eest tasuda.

 

Panga ülekanne 

Tellimise eest on võimalik tasuda ka ülekandega Karamellkids OÜ arveldusarvele EE261700017003819757 (Luminor) või EE292200221067138079 (Swedbank) hiljemalt 3 pangapäeva jooksul alates tellimuse tegemisest. Oleksime tänulikud, kui teavitaksite meid e-kirja teel ülekande sooritamisest, et saaksime Teie tellimuse ilma liigse viivituseta ära saata.

Esto järelmakse

Kui Sa ei soovi maksta kogu summat korraga on võimalik maksta ka osamaksete kaupa!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks makselahendus võimaldab luua sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised: 

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.