0$0.00

Maksetingimused

 

Ostu eest on Teil võimalik tasuda järgnevatel viisidel:

 

Swedbank ja Luminori pangalink

Valides selle makseviisi, suunatakse Sind edasi Sinu Swedbanki või Luminori internetipanka. Pärast internetipanka sisse logimist avaneb Sulle eeltäidetud maksekorraldus, mida kinnitades saad oma tellimuse eest tasuda. 


SEB, Danske Bank, Krediidipank, LHV pangalingid

Tellimuse eest on võimalik tasuda kõigi Maksekeskuse kaudu ka kõigi teiste Eesti pangalinkidega. Tasumine toimub väljaspool E-poodi turvalises maksekeskkonnas, mida vahendab Maksekeskus AS. Valides soovitud pangalingi, avaneb Sulle Maksekeskuse kaudu eeltäidetud maksekorraldus, mida kinnitades saad oma tellimuse eest tasuda.

 

Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaart

Kaardimakse toimub Maksekeskuse vahendatud turvalises maksekeskkonnas. Valides kaardimakse avaneb Sulle Maksekeskuse kaudu eeltäidetud maksekorraldus, mida kinnitades saad oma tellimuse eest tasuda.

 

Panga ülekanne 

Tellimise eest on võimalik tasuda ka ülekandega Karamellkids OÜ arveldusarvele EE261700017003819757 (Luminor) või EE292200221067138079 (Swedbank) hiljemalt 3 pangapäeva jooksul alates tellimuse tegemisest. Oleksime tänulikud, kui teavitaksite meid e-kirja teel ülekande sooritamisest, et saaksime Teie tellimuse ilma liigse viivituseta ära saata.